Święto Zmarłych

I Komunia Święta
10 czerwca 2018 r.

Jasełka
Dnia 15 grudnia 2017 roku w „Kolorowej Szkole” Niepublicznej Szkole odbyły się Jasełka. W przedstawieniu jasełkowym aktorami byli nauczyciele i pracownicy. Uczniowie tym razem zapowiadali kolejne postacie grając na instrumentach muzycznych. Przedstawienie pozostawiło w naszych sercach niezapomniane wrażenia.
Wspólne śpiewanie kolęd przybliżyło atmosferę oczekiwanych z niecierpliwością Świąt Bożego Narodzenia.
Gościom jesteśmy wdzięczni za przybycie i umilenie swoją obecnością tego niezwykłego wydarzenia.
Życzymy wesołych Świąt

Joanna Katarzyna Gajewska
Joanna Saj Barbara
Ewa Dudzińska

Konkurs szopka Bożonarodzeniowa

Dnia 15.12.2017r. podczas uroczystości Jasełek, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu szkolnego pt. „Najbardziej oryginalna szopka Bożonarodzeniowa”. Szopki przygotowane przez uczniów i przedszkolaków „Kolorowej Szkoły” Niepublicznej Szkoły Podstawowej były przepiękne. Każda szopka miała w sobie coś wyjątkowego. Jury podczas głosowania miało trudny wybór, gdyż każda z szopek urzekała swoim wyglądem i sposobem wykonania. Jury oceniało szopki pod względem oryginalności, pomysłowości, kreatywności oraz estetyki wykonania. Nagrody dla uczniów ufundowało Stowarzyszenie „Dajmy razem szansę".

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
• III miejsce zdobyła Julia Ruszczyk oraz Aleksander Odzijewicz,
• II miejsce zajęła szopka przygotowana przez Mateusza Bakułę,
• I miejsce zdobyła Julia Szok.

Za udział w konkursie dyplomy oraz upominki otrzymali także: Patrycja Krukowska, Wojciech Surkont, Krzysztof Płodzich.
Nagrody i dyplomy dla uczniów zostały uroczyście wręczone przez dyrektor „Kolorowej Szkoły” Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Gimnazjum Panią Grażynę Ciszkowską oraz przez Prezes Stowarzyszenia „Dajmy razem szansę” Panią Małgorzatę Szafrańską, a także przez ks. mgr Zbigniewa Grodzkiego.
W ramach podziękowań za przybycie, przemówienie oraz zwrócenie się z miłym słowem do zebranych podczas uroczystości Jasełek, została wręczona szopka Julii Szok, uczennicy „Kolorowej Szkoły” Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Ostrołęce, która zajęła I miejsce w konkursie dla
ks. mgr Zbigniewa Grodzkiego.
Wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursie serdecznie gratulujemy.

fot. "Kolorowa Szkoła" Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ostrołęce

Pamiętamy o zmarłych
listopad 2017 r.
  • poznanie tradycji związanych ze Wszystkimi Świętymi