C-Eye

Dzieci uczestniczą w zajęciach z surdopedagogiem i tyflopedagogiem pracując na nowoczesnym sprzęcie C-Eye.

Spotkania te poświęcone są rehabilitowaniu wzroku i słuchu w taki sposób, aby umożliwić jej jak najlepsze funkcjonowanie. Podczas tych lekcji zadaniem specjalisty jest poszukiwanie takich rozwiązań, które pozwolą podnieść jakość życia uczennicy.

W naszej placówce wykorzystujemy najnowocześniejsze metody nauczania oraz innowacyjne technologie, ale klasyka również nie jest nam obca.

Uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim ZOBACZCIE – UWIERZCIE. Potrafią się z nami komunikować.

Przykładem może być Mateusz, który uczęszcza do „Kolorowej Szkoły” Podstawowej do zespołu rewalidacyjno – wychowawczego. Na takich zajęciach wykorzystujemy różne metody i formy pracy. Jedną z nich jest TIK.

C-Eye może być narzędziem służącym skutecznemu motywowaniu uczniów, którzy cierpią na zaburzenia poznawcze.

Mateusz pracuje na C-Eye >> Zobacz film

Maciuś uczestniczy w zajęciach z surdopedagogiem i tyflopedagogiem pracując na nowoczesnym sprzęcie C-Eye.

Spotkania te poświęcone są rehabilitowaniu wzroku i słuchu w taki sposób, aby umożliwić mu jak najlepsze funkcjonowanie.Podczas tych lekcji zadaniem specjalisty jest poszukiwanie takich rozwiązań, które pozwolą podnieść jakość życia ucznia.

Martynka uczestniczy w zajęciach z surdopedagogiem i tyflopedagogiem pracując na nowoczesnym sprzęcie C-Eye.

Asia uczestniczy w zajęciach z surdopedagogiem i tyflopedagogiem pracując na nowoczesnym sprzęcie C-Eye.