Home
images/grupowe_2018.jpg

Cóż za wspaniałe wiadomości!!!!  Czwarta mazowiecka edycja konkursu plastycznego „Anioł na…” dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, organizowanego przez Fundację Bo Warto z siedzibą w Warszawie, dobiegła końca– informuje koordynator konkursu Mariola Zadrożna oligofrenopedagog.

8 stycznia 2020 r. konkursowe jury wyłoniło 30 laureatów i przyznało im równorzędne nagrody rzeczowe oraz dyplomy spośród aż 113 nadesłanych prac!

Wśród grona laureatów znaleźli się nasi uczniowie, którzy z niecierpliwością czekali na wyniki konkursu. Ich wysiłek oraz starania zostały docenione, a radość naszych uczniów jest wręcz nie do opisania. Dziękujemy opiekunom za koordynowanie działań swoich uczniów – informuje koordynator konkursu Mariola Zadrożna oligofrenopedagog.

Ogromne gratulacje dla zwycięzców!!!

Diego Gorzęba „Kolorowe Przedszkole” w Ostrołęce

Jerzy Korzyński „Kolorowa Szkoła” Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ostrołęce

Aleksander Odzijewicz „Kolorowa Szkoła” Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ostrołęce

Jakub Krzysztof Wołosz „Szkoła Przysposabiająca do Pracy” w Ostrołęce

Paulina Emilia Paczkowska „Szkoła Przysposabiająca do Pracy” w Ostrołęce

Patrycja Ciborowska „Szkoła Przysposabiająca do Pracy” w Ostrołęce

Klaudia Zalewska „Szkoła Przysposabiająca do Pracy” w Ostrołęce

Kontakt

"Kolorowa Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa

 ul. Poznańska 34/36
07-409 Ostrołęka

tel. 508 86 18 55

Kronika - 2016/2017

Kronika - 2015/2016

Kronika - 2014/2015

Kronika - 2013/2014

 

Kronika - 2012/2013