Home
images/grupowe_2018.jpg

„Bóg się rodzi”

Święta, to czas niezwykły…, czas magiczny…. czas dobroci….
refleksji, nad tym co ważne, istotne a zarazem niedoścignione.
To czas skupienia, spełnienia i oczekiwania.
Oczekiwania na… cud, na cud Boży.

12 grudnia 2019 r. w pensjonacie Wioletta odbyła się uroczystość Jasełek „Bóg się rodzi…” Zebranych gości powitała Pani Grażyna Ciszkowska dyrektor „Kolorowej Szkoły” Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Ostrołęce.

Nasze dzieci postanowiły wszystkich wprowadzić w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowali pod okiem swoich opiekunów uroczyste Jasełka. Szkolni aktorzy świetnie i z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne przy wsparciu sprzętu komunikacyjnego i wspomagającego AAC. Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Świetności inscenizacji dodały pastorałki, kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt.

Do wspólnego kolędowania włączyła się zgromadzona publiczność. Cieszymy się ogromnie, że w tak wyjątkowym momencie byli z nami również rodzice i zaproszeni goście, a wśród nich Wiceprezydent Miasta Ostrołęki p. Maciej Kleczkowski, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Ostrołęki p. Stanisław Szatanek, Panie z organizacji „Dzieci dzieciom”: p. Angelika Dębek, p. Katarzyna Parzych, p. Joanna Rogowicz oraz Prezes Stowarzyszenia „Dajmy razem szansę” p. Małgorzata Szafrańska.

Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości.

Był to bardzo miły dzień przeżyty w ciepłej, świątecznej atmosferze. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby tak było. Obecność rodzin naszych uczniów oraz zaproszonych gości sprawiła, że spotkanie było wyjątkowe i dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Życzymy Wesołych Świąt.

Kontakt

"Kolorowa Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa

 ul. Poznańska 34/36
07-409 Ostrołęka

tel. 508 86 18 55

Kronika - 2016/2017

Kronika - 2015/2016

Kronika - 2014/2015

Kronika - 2013/2014

 

Kronika - 2012/2013