Home
images/grupowe_2018.jpg

W piątek 8 marca o godz. 10.00 uczniowie "Kolorowej Szkoły" świętowali w nietypowy sposób Dzień Kobiet
i Mężczyzn (10 marca). Zorganizowane zostały I ZAWODY DAMSKO - MĘSKIE w których wzięły udział dwie drużyny. Pierwszą z nich była grupa Dziewcząt
w skład której wchodziły (Julia, Klaudia, Paulina oraz Patrycja, kapitanką drużyny została Pani Małgorzata). Drużynę przeciwną stanowili Chłopcy (Olek, Adam oraz Mateusz, której kapitanką wybraną jednomyślnie została Pani Jola).

Obie drużyny miały niełatwe zadanie przejścia przez wszystkie konkurencje.

Zawodnicy na czas musieli wykonać portret kobiety oraz mężczyzny z przygotowanych materiałów. Rzucano na odległość wybranym elementem a następnie losowano przedmioty (damsko - męskie) z którymi drużyny przygotowały i zaprezentowały piękne układy choreograficzne w rytm muzyki.

Choć w zawody wkradła się chęć rywalizacji i wygranej obie drużyny z radością i życzliwością dopingowały się nawzajem. Na koniec zawodów odbyło się wybranie zwycięzców oraz rozdanie nagród. Gratulacjom i brawom nie było końca gdyż obie drużyny okazały się WYGRANYMI - mówiła nauczycielka organizator zawodów Agnieszka Nadrowska.

Media o naszych zawodach:

http://www.moja-ostroleka.pl
http://www.nowaostroleka.pl

 

Najczęściej czytane

Kontakt

"Kolorowa Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa

 ul. Poznańska 34/36
07-409 Ostrołęka

tel. 508 86 18 55

Kronika - 2016/2017

Kronika - 2015/2016

Kronika - 2014/2015

Kronika - 2013/2014

 

Kronika - 2012/2013