Home
images/grupowe_2018.jpg

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych podopiecznych. Bowiem 6 grudnia 2019 roku odbyło się spotkanie z Prezydentem Miasta Ostrołęki Łukaszem Kulikiem.

Uczniowie „Kolorowej Szkoły” Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Ostrołęce wspólnie z pracownikami szkoły udali się do Urzędu Miasta, aby osobiście złożyć życzenia bożonarodzeniowe Prezydentowi.

Nawiązując do Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, młodzież zaprezentowała narzędzia do komunikacji, którymi posługują się na co dzień, m. in.: tablet z oprogramowaniem komunikacyjnym MÓWiK; komunikatory: iTalk2,BIGmack, PartnerPlus Four LED & Vibration. Prezydent oglądając zdjęcia na albumie obrazkowo – dźwiękowym – Talking Photo Album – dowiedział się, co ciekawego dzieje się w „Kolorowej Szkole”.

Uczniowie przygotowali także wiele pytań do Włodarza Miasta. Dowiedzieliśmy się jakie są obowiązki Prezydenta, czy też Rady Miasta. Obejrzeliśmy salę konferencyjną, w której obradują Radni i podejmują najważniejsze decyzje.

Z racji tego, ze nasze spotkanie odbyło się właśnie w „Mikołajki”, nie omieszkaliśmy wyciągnąć troszkę prywatnych informacji. Przenieśliśmy się w czasie  i dowiedzieliśmy się, że Prezydent Miasta marzył o tym, aby zostać kosmonautą. A prezentem, który najbardziej utkwił Mu w pamięci z czasów dzieciństwa, to klocki LEGO.

Pani Dyrektor „Kolorowej Szkoły” Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Ostrołęce – Grażyna Ciszkowska oraz Pani Kierownik administracyjno - gospodarczy – Beata Odzijewicz poruszyły także wiele ważnych spraw związanych z rozwojem naszej placówki.

Kontakt

"Kolorowa Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa

 ul. Poznańska 34/36
07-409 Ostrołęka

tel. 508 86 18 55

Kronika - 2016/2017

Kronika - 2015/2016

Kronika - 2014/2015

Kronika - 2013/2014

 

Kronika - 2012/2013