Home
images/grupowe_2018.jpg

15 czerwca 2019 r. w "Kolorowej Szkole" Niepublicznej Szkole Podstawowej w Ostrołęce odbyło się Święto Rodziny. Nasi uczniowie ze swoimi rodzinami w pięknych, barwnych strojach uczestniczyli w tradycyjnym już „Dniu Rodziny”. Tematem przewodnim uroczystości był świat bajek i baśni. Wśród uczestników nie zabrakło księżniczek, czerwonego kapturka, wilka czy królowej śniegu.

Kadra "Kolorowej Szkoły" z okazji tego święta przygotowała artystyczną niespodziankę, inscenizację słowno - ruchową wiersza Jana Brzechwy „Kaczka  Dziwaczka”. Przedstawieniu towarzyszyła  muzyka znanych przebojów. Aktorzy swoim występem rozbawili przybyłych gości. Wszystkie prezentowane role przedstawione były w humorystyczny sposób. Artyści starali się, aby ten wyjątkowy dzień był dla uczniów oraz ich rodzin pełen wrażeń. Podczas występu słychać było okrzyki radości i oklaski.

Swoją obecnością wydarzenie uświetnił  Wiceprezydent Miasta Ostrołęki - Pan Maciej Kleczkowski.
W dalszej części bajkowego spotkania  uczestnicy polecieli czarodziejskim dywanem do krainy w której czekały gry i zabawy.  Uczniowie ze swoimi rodzinami, chętnie brali udział w przygotowanych konkurencjach.

Następnie na uczestników czekał ciepły posiłek, sponsorem którego była „RESTAURACJA AUGUSTYNIAK” oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Na koniec podopieczni otrzymali podziękowania z rąk Dyrekcji.

Wszystkim składamy gorące podziękowania za wspólnie spędzony, bajkowy czas.

Pisali o nas:

www.ostroleka.pl
www.eostroleka.pl
www.to.com.pl

 

Kontakt

"Kolorowa Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa

 ul. Poznańska 34/36
07-409 Ostrołęka

tel. 508 86 18 55

Kronika - 2016/2017

Kronika - 2015/2016

Kronika - 2014/2015

Kronika - 2013/2014

 

Kronika - 2012/2013