Home
images/grupowe_2018.jpg

Tradycją jest, że w "Kolorowej Szkole" Niepublicznej Szkole Podstawowej w Ostrołęce urządzamy Bal karnawałowy – informuje Małgorzata Ościłowska oligofrenopedagog.

W pięknych przebraniach z uśmiechami na twarzy 21 lutego 2019 roku uczniowie, dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy szkoły bawili się przy muzyce. Początek imprezy rozpoczęliśmy od prezentacji wszystkich strojów w rytm brazylijskiej Samby.

Wśród przebierańców nie mogło zabraknąć pięknych księżniczek, rycerzy, czarodziejów, zwierzaków, postaci z bajek czy superbohaterów. Następnie ruszyliśmy w podróż odwiedzając różne państwa i ucząc się nowych tańców, m.in. Walczyka, Kankana, Zorby czy Makareny.

Uczniowie bardzo zaangażowali się w zabawę, a nauka nowych tańców sprawiła im wiele radości. W kolejnej części imprezy uczniowie wzięli udział w zabawach integracyjnych – informuje Małgorzata Ościłowska oligofrenopedagog.

Po wspaniałej zabawie na uczniów czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców – informuje Małgorzata Ościłowska oligofrenopedagog.

Media o naszym balu:

www.to.com.pl
www.eostroleka.pl
www.moja-ostroleka.pl

Najczęściej czytane

Kontakt

"Kolorowa Szkoła"
Niepubliczna Szkoła Podstawowa

 ul. Poznańska 34/36
07-409 Ostrołęka

tel. 508 86 18 55

Kronika - 2016/2017

Kronika - 2015/2016

Kronika - 2014/2015

Kronika - 2013/2014

 

Kronika - 2012/2013